Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Klasycznego

Wkład własny od 30% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 3 do 4 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

ŠKODA ŠKODA Kredyt klasyczny

Wypróbuj narzędzie, jakim jest kalkulator kredytu. Dzięki niemu możesz dopasować swoją ratę kredytu ŠKODA Kredyt klasyczny do indywidualnych oczekiwań. To przecież Ty najlepiej wiesz, ile możesz i przede wszystkim ile chcesz płacić miesięcznie za swój samochód. Najważniejsze, żeby zmieścić się w domowym budżecie.

Dzisiaj, żeby być właścicielem nowego, funkcjonalnego samochodu z gwarancją i pełnym pakietem przeglądów, nie musisz mieć całej gotówki na zakup. Wystarczy, że dysponujesz pewną kwotą, ponieważ umowa kredytowa wymaga wniesienia wkładu własnego. Wynosi on od 30 do 50% wartości samochodu. Im więcej wpłacisz na początku, tym niższe raty masz przez 36 lub 48 miesięcy – bo taki jest okres kredytowania. Jest to oferta bez limitu kilometrów, czyli Twoja rata jest wyliczana jedynie na podstawie wysokości wpłaty własnej i liczby miesięcy w umowie.

Dla klientów indywidualnych VW FS przygotował także Kredyt Niskich Rat i Škoda Leasing dla Klientów Indywidualnych. Dla przedsiębiorców Leasing Niskich Rat i Škoda Leasing Klasyczny.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt