Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt klasyczny

Wkład własny od 30% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 3 do 4 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Wypróbuj narzędzie, jakim jest kalkulator kredytu. Dzięki niemu możesz dopasować swoją ratę kredytu ŠKODA Kredyt klasyczny do indywidualnych oczekiwań. To przecież Ty najlepiej wiesz, ile możesz i przede wszystkim ile chcesz płacić miesięcznie za swój samochód. Najważniejsze, żeby zmieścić się w domowym budżecie.

Dzisiaj, żeby być właścicielem nowego, funkcjonalnego samochodu z gwarancją i pełnym pakietem przeglądów, nie musisz mieć całej gotówki na zakup. Wystarczy, że dysponujesz pewną kwotą, ponieważ umowa kredytowa wymaga wniesienia wkładu własnego. Wynosi on od 30 do 50% wartości samochodu. Im więcej wpłacisz na początku, tym niższe raty masz przez 36 lub 48 miesięcy – bo taki jest okres kredytowania. Jest to oferta bez limitu kilometrów, czyli Twoja rata jest wyliczana jedynie na podstawie wysokości wpłaty własnej i liczby miesięcy w umowie.

Dla klientów indywidualnych VW FS przygotował także Kredyt Niskich Rat i Škoda Leasing dla Klientów Indywidualnych. Dla przedsiębiorców Leasing Niskich Rat i Škoda Leasing Klasyczny.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt