Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Język stylistyczny ŠKODY Rapid daje jasny przekaz – elegancja w parze z praktycznością. Wyważone proporcje samochodu, stylowe linie nadwozia i obłe krawędzie przywodzą na myśl eleganckie limuzyny w kompaktowej formie. Jednak oprócz designu RAPID oferuje praktyczność i przemyślane rozwiązania. Bagażnik o pojemności 550 l można dzięki asymetrycznie dzielonej tylnej kanapie, szybko powiększyć aż do 1490 l, zapewniając przestrzeń niezbędną przy przewożeniu dużego bagażu. W wersji podstawowej znajdziesz centralny zamek ze zdalnym sterowaniem, Climatic, systemy bezpieczeństwa ESP, kurtyny i poduszki powietrzne, czujnik ciśnienia w kołach, a nawet LED-owe oświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Za napęd nowej ŠKODY Rapid odpowiadają 3 silniki TSI oraz dwa TDI zapewniające dynamikę i elastyczność w połączeniu z ekonomią. Zestawione z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, zarówno korki w mieście, jak i długie trasy zapewniające komfort i wygodę podróży. Wybierz kredyt na samochód i ciesz się nową ŠKODĄ Rapid na swoich warunkach. Dopasuj wysokość miesięcznej raty do swoich oczekiwań za pomocą kalkulatora finansowego.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt