Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Škoda Octavia to samochód łączący w sobie elegancję i niezwykłą dynamikę Ma rozpoznawalny, dojrzały styl, zamknięty w smukłej sylwetce z nutą drapieżności. Škoda Octavia jest połączeniem eleganckiej limuzyny i praktycznego liftbacka, dzięki czemu jest w stanie sprostać wymaganiom użytkowników w każdej sytuacji.Škoda Octavia to synonim komfortu dla pasażerów, dzięki eleganckim fotelom i kanapie umieszczonej w sposób dający sporo przestrzeni na kolana. Po złożeniu kanapy wraz z obszernym bagażnikiem zyskujesz przestrzeń ładunkową o pojemność aż do 1580 l, dzięki której z łatwością przygotujesz się do każdej wyprawy. Škoda Octavia, to również szeroki wybór kół, dzięki czemu możesz maksymalnie spersonalizować swój samochód, by był w zgodzie z Twoim charakterem. Zdajemy sobie sprawę, że jednorazowy wydatek na zakup samochodu to wyzwanie, proponujemy więc naszym klientom przystępny kredyt na auto.

Škoda Octavia jest dostępna w naszej ofercie Škoda Kredyt Niskich Rat z niskim wkładem własnym i dogodnym systemem spłaty

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt