Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Rodzina ŠKODY Kodiaq pozwala Ci na wybór między 5 liniami stylistycznymi: podstawową KODIAQ Sportline, KODIAQ Scout, KODIAQ Laurin & Klement i najmocniejszą odmianą KODIAQ RS. Każda z nich różni się od siebie detalami stylistycznymi, wyposażeniem czy mocą i układem zawieszenia, jak to ma miejsce przypadku ŠKODY Kodiaq RS. Wysoki prześwit w połączeniu z napędem na 4 koła doskonale sprawdzą się na nieutwardzonych drogach. Dzięki dodatkowemu rzędowi siedzeń Kodiaq zmieści na swym pokładzie aż 7 osób, a największy w swojej klasie bagażnik tylko podkreśla rodzinny charakter największego SUV-a w ofercie ŠKODY. Innowacyjne rozwiązania zastosowane we wnętrzu potęgują uczucie komfortu. Tylna kanapa ma możliwość regulacji pochylenia oparcia oraz przesuwa się w przód i tył aż o 18 cm. Jeśli zdecydujesz się na Pakiet Komfortowego Snu, Kodiaq zostanie wyposażony w specjalne zagłówki oraz koc.

Zdecyduj się na ŠKODĘ Kodiaq i dopasuj wysokość miesięcznej raty kredytowej w przygotowanym przez nas kalkulatorze finansowym. Na jej wartość wpływ mają: wkład własny, roczny limit kilometrów oraz długość trwania umowy. Zapytaj doradcę o możliwość wliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego w cenę raty.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt