Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Najmniejszy z SUV-ów ŠKODY doskonale wpisuje się w charakter miejskiej dżungli. Nowoczesny design nie pozwala przejść obok nowej ŠKODY Kamiq obojętnie. Uwagę zwracają charakterystyczne reflektory z wyodrębnionymi światłami do jazdy dziennej, dynamiczne linie nadwozia oraz tylne światła wykonane w technologii FULL LED. Dbając o komfort podróżujących, Kamiq zapewnia podgrzewaną szybę przednią, podgrzewane koło kierownicy oraz podgrzewane siedzenia z przodu oraz z tyłu. Aktywny tempomat działający do 210 km/h kontroluje prędkość i odległość od samochodu poprzedzającego za sprawą radarowej kontroli odległości. Wybierz nową ŠKODĘ Kamiq w atrakcyjnym finansowaniu ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt