Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Najnowsza ŠKODA Fabia zachwyca zmienionym designem, w który doskonale wpisują się reflektory Bi-LED z funkcją doświetlania zakrętów CORNER. Zmiany stylistyczne objęły też przedni i tylny zderzak, atrapę chłodnicy oraz tylne światła, które teraz nawiązują kształtem do litery „C”. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości zachwyca precyzją spasowania i starannością wykonania, a dzięki wielu możliwościom personalizacji dopasujesz je do swojego charakteru. O bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów dbają czołowe i boczne poduszki powietrzne, a także kurtyny powietrzne, które ochronią głowy pasażerów. Fabia oferuje także system łączności ŠKODA CONNECT, w którym znajdziesz nawigację, informacje online oraz stały kontakt z serwisem ŠKODY. Nieocenioną funkcją jest możliwość wykonania połączenia awaryjnego bezpośrednio z samochodu.

Jeśli interesuje Cię kredyt samochodowy dla firm, skorzystaj z przygotowanego przez nas kalkulatora finansowego. Wybierz model, dopasuj limit kilometrów, wkład własny oraz długość trwania umowy i ciesz się swoją nową ŠKODĄ Fabią w kredycie ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt