Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Wkład własny od 0% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Nowoczesna i świeża ŠKODA Citigo daje jasny przekaz: jestem wiecznie młoda i należę do rodziny ŠKODY. Mimo kompaktowych rozmiarów Citigo gwarantuje dużą ilość miejsca we wnętrzu. Dzięki doskonałym proporcjom, długiemu rozstawowi osi i dynamicznej sylwetce samochód jest bardzo praktyczny w mieście. Za sprawą systemu Move & Fun dla Androida i iOS zapewnisz sobie dostęp do listy kontaktów, listy odtwarzania, danych samochodu i informacji DriveGreen oraz nawigacji Tom Tom. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz systemy bezpieczeństwa ESP, ABS, EPV itp., elektrycznie sterowane przednie szyby, centralny zamek z pilotem, światła do jazdy dziennej LED i stylowe obręcze kół, w rozmiarze 14”. ŠKODA znana jest z przemyślanych rozwiązań – nie zabrakło ich także w Citigo, w której znajdziesz praktyczne kieszenie w oparciach foteli, uchwyt na kubek, haczyki w bagażniku, które utrzymują zakupy na swoim miejscu, a nawet schowek na kamizelkę odblaskową pod fotelem kierowcy.

ŠKODY Citigo dostępna jest w kredycie ŠKODY Kredyt Niskich Rat. Dzięki przygotowanemu przez nas kalkulatorowi finansowemu w łatwy sposób dopasujesz wysokość miesięcznej raty na podstawie długości trwania umowy, wkładu własnego oraz deklarowanego rocznego przebiegu.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt