Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Chcesz doświadczyć komfortu jazdy gwarantowanego przez Seat Tarraco? Sprawdź Leasing Moc Niskicc Rat, który jest perfekcyjne dostosowany do Twoich potrzeb. Podpisujesz korzystną umowę leasingową na 3 lub 4 lata i cieszysz się rodzinnym, przestronnym SUV-em, który zaskoczy Cię dużą pojemnością bagażnika, ultrawygodną kabiną kierowcy i wydajnym napędem. Seat Tarraco to auto, którego potrzebujesz.

Sprawdź naszą korzystną ofertę Leasing Moc Niskich Rat i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy niskie raty leasingowe i opłaty wstępne. Wypróbuj Seat Tarraco i przekonaj się, że sprawdzi się w Twojejfirmowej flocie.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt