Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Seat Leon ST Sportourer to auto, dzięki któremu osiągniesz wysoki komfort podróżowania. Ponadczasowy design tego auta zachwyci każdego zwolennika klasycznych rozwiązań estetycznych - zarówno pod względem wyglądu nadwozia, jak i estetyki wnętrza samochodu.

Seat Leon ST - wybierz się w bezpieczną podróż

Wszystkie rozwiązania technologiczne (bezprzewodowe ładowanie telefonu i wzmacniacz sygnału,technologia Full Link, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY) w które wyposażone nowoczesne auto, jakim jest Seat Leon sprawiają, że jazda staje się wygodna i bezpieczna. Wybierz leasing Moc Niskich Rat, który jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt