Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

SEAT Leon

SEAT Leon w najnowszej odsłonie zachwyca aerodynamiczną linią nadwozia i dodatkami stylistycznymi, które pozwalają Ci wyróżnić się na ulicy. Każdy detal zaprojektowany został z najwyższą dokładnością i starannością. Twój wzrok przykują efektowne 19-calowe felgi, progi z podświetlanym emblematem oraz światła z unikalną grafiką wykonane w technologii Full LED. We wnętrzu nowego Leona odnajdziesz ergonomiczne fotele, 8-calowy ekran do obsługi systemów samochodu i wirtualny kokpit z 10,25” wyświetlaczem TFT.

O dobrą atmosferę w samochodzie dba system oświetlenia wnętrza, dzięki któremu możesz wybrać jeden z 8 kolorów, a opcjonalny system nagłośnienia Beats Audio pozwoli cieszyć się jazdą w dźwiękach ulubionej muzyki. Dla Twojej wygody połączenie telefonu z systemami samochodu odbywa się bezprzewodowo za sprawą technologii Full Link. SEAT Leon może zostać wyposażony w bezprzewodową ładowarkę, która ułatwi korzystanie z systemu Full Link bez obaw o rozładowanie telefonu. Wybierz nowego SEAT-a Leona w atrakcyjnym leasingu SEAT Leasing Moc Niskich Rat.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt