Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Seat Leon to atrakcyjny hatchback, który gwarantuje komfortowe użytkowanie. Bezsprzecznie jest to auto ergonomiczne, idealnie dostosowane do potrzeb kierowcy i pasażera.

Seat Leon - estetyka, która zachwyca

Seat Leon - to auto o wyrazistym designie. Jego aerodynamiczny kształt oraz ostre linie dodają mu drapieżności, która podkreśla charakter nawiązujący do stylu sportowego. Zaawansowane technologie zastosowane w aucie sprawiają, że użytkowanie Seata Leona jest intuicyjne. Dzięki pełnym, ciekawie uformowanym światłom LED możliwe jest uzyskanie lepszej widoczności na drodze. Auto to zostało wyposażone w szereg udogodnień, które ułatwiają poruszanie się po mieście. Jednym z nich jest funkcja ochrony pieszych, która zaalarmuje w porę kierowcę o niebezpieczeństwie, a nawet rozpocznie za niego hamowanie. Dzięki atrakcyjnej ofercie leasingowej Leasing Moc Niskich Rat możliwe jest kupno Seata Leona przy bardzo niskiej opłacie miesięcznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć się nowocześnie wyposażonym, wysoce funkcjonalnym samochodem klasy kompaktowej.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt