Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Ibiza narobiła sporo zamieszania na rynku samochodów osobowych segmentu B. Jest bezkonkurencyjną, piątą generacją legendarnego auta. Seat Ibiza w nowym, świeżym wydaniu to idealny samochód do nabycia w przystępnych ratach. Leasing tego auta w ofercie Moc Niskich Rat to doskonała opcja dla tych, którzy pragną oferty dostosowanej do ich potrzeb.

Seat Ibiza- samochód perfekcyjne dopasowany

Interesuje Cię samochód, na który można wziąć korzystny leasing? Seat Ibiza w leasingu to opcja dla osób, które cenią połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i klasycznego designu. Leasing, który oferujemy, to propozycja, na którą czekasz. Korzystne raty leasingowe, niska opłata wstępna i gwarantowany komfort jazdy są w Twoim zasięgu. Zadzwoń do nas i sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Seat Ibiza to m.in. ładowanie bezprzewodowe, niezawodne, światła FULL LED, system audio BeatsAudio™, ośmiocalowa nawigacja. Wyposażona w kamerę cofania i 6 poduszek powietrznych Ibiza to odpowiedź producenta na zmieniającą się rzeczywistość.Ibiza w leasingu Moc Niskich Rat, poprowadzi Cię zarówno przez miejskie ulice, jak i przez wielkie autostrady. Użytkowanie tego nowoczesnego auta jest ultrabezpieczne. Seat Ibiza został wyposażony w ogranicznik prędkości i system rozpoznawania zmęczenia. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt