Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

SEAT Ateca

Od stylistyki po rozwiązania technologiczne – SEAT Ateca to symbol prawdziwego stylu. Dynamicznie zaprojektowany SUV z wyrazistymi liniami nadwozia i charakterystycznymi światłami LED od razu rzuca się w oczy w ulicznym zgiełku. SEAT stawia Twój komfort na pierwszym miejscu, dlatego masz do wyboru szeroki wybór lakierów nadwozia, felg od 16 do 19” oraz duży wachlarz dostępnych tapicerek. Ateca oferuje wiele ciekawych rozwiązań we wnętrzu, a na szczególną uwagę zasługuje nastrojowe podświetlenie Ambiente dostępne w 8 kolorach.
Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach, m.in. za sprawą napędu na cztery koła 4Drive.

SEAT Ateca wyręcza Cię w codziennych czynnościach. System kamer 360 i asystent parkowania ułatwi Ci wjazd i wyjazd z parkingu – autonomiczne parkowanie to niezwykle wygodna funkcja. Nie brakuje także wygodnych rozwiązań, jak bezprzewodowa ładowarka w schowku, wirtualny kokpit, czyli cyfrowe rozwiązanie skupiające wszystkie najważniejsze informacje w polu widzenia kierowcy, Full Link oraz automatyczne otwieranie i zamykanie klapy bagażnika. Sprawdź wysokość raty leasingowej w nowoczesnym finansowaniu SEAT Leasing Moc Niskich Rat i potraktuj zakup, jako NAJEM długoterminowy, z możliwością zwrotu auta na koniec umowy.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt