Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Leasing Moc Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Seat Ateca to perfekcyjnie dopracowany SUV wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Wybór tego auta w leasingu Moc Niskich Rat nie może rozczarować. Jazda takim autem jest bezpieczna, ekonomiczna i komfortowa. Seat Drive Profile gwarantuje wybór trybu pracy silnika i skrzyni biegów. Odkrywaj przyjemność korzystania z najnowszych technologii. Full Link, 8-calowy wyświetlacz dotykowy, virtual cockpit to tylko niektóre z licznych nowinek, które służą nam w czasie trwania podróży. Samochód wyposażony jest ponadto w elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego.

Seat Ateca - bezpieczeństwo ponad wszystko

Planujesz zdecydować się na leasing? Wybierz Leasing Moc Niskich Rat na Seata Alteca - na auto, które oferuje wysoką jakość użytkowania. Przetestuj system kamer 360º z Asystentem Parkowania, doskonały układ jezdny i niezwykle wydajne hamulce. Korzystne raty leasingowe, niska opłata wstępna i gwarantowany komfort jazdy są w Twoim zasięgu. Zadzwoń do nas i sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt