Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Przed podpisaniem umowy leasingowej sprawdź, który model samochodu zapewni Ci najwyższą jakość jazdy, a przy tym będzie się pięknie prezentował. Na szczególną uwagę w wielkiej rodzinie Seatów, zasługuje Seat Arona - crossover idealnie dopasowany do przestrzeni miejskiej, wspaniale radzący sobie na wymagającym terenie. Szukasz rozwiązania optymalnego? Seat Arona w pełni Cię usatysfakcjonuje: ten nowoczesny crossover jest wszechstronny, a jednocześnie cechuje się klasycznie pojmowaną elegancją.

Seat Arona - optymalny leasing samochodu

Leasing Moc Niskich Rat to idealna opcja dla firm, które poszukują auta funkcjonalnego i estetycznego. Dzięki wygodnej i dogodnej ofercie leasingowej ośmiocalowy wyświetlacz, ultranowoczesny system nagłośnieniowy, regulacja wysokości fotela pasażera, a także pojemny bagażnik i ergonomiczne wyposażenie Seata Arony są na wyciągnięcie ręki.Atrakcyjna umowa na leasing tego modelu to okazja, obok której nie można przejść obojętnym.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt