Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety LEASING MOC NISKICH RAT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Decydujesz się na leasing auta, ale wahasz się jaki model wybrać? Jesteś fanem nowinek technologicznych, ale jednocześnie niech chcesz rezygnować ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań? Seat Alhambra to samochód dla Ciebie. Chcesz by Twoje auto było wyposażone w dach panoramiczny, elektrycznie otwierane drzwi boczne. Dodatkowo, zaskoczy Cię fotel kierowcy z funkcją masażu, 7 poduszek powietrznych w standardzie. Seat Alhambra to bezpieczne auto rodzinne, przestronne i gwarantujące wysoki komfort jazdy.

Seat Alhambra - samochód dla wymagających

Leasing Moc Niskich Rat to propozycja dla osób, które zainteresowane są optymalnym wykorzystaniem możliwości, jakie niesie ze sobą finansowanie w nowoczesnym wydaniu. Dzięki naszej ofercie Seat Alhambra - ultrawygodny van z klasy średniej, który spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego auta miejskiego - już wkrótce będzie na wyposażeniu Twojej firmy. Sprawdź naszą korzystną ofertę- skontaktuj się z nami. Gwarantujemy niskie raty leasingowe i opłaty wstępne. Wypróbuj Seat Alhambra i zakochaj się w tym aucie.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt