Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

SEAT Leasing Moc Niskich Rat

Leasing Moc Niskich Rat to rozwiązanie, które się opłaca. Oferujemy nowoczesne, komfortowe auta marki Seat, które gwarantują wygodną jazdę.

Wybierz auto, które spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź oferowany przez nas, perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb leasing. Seat to marka, która dostarcza niezwykle wydajne, eleganckie SUV-y. Samochody marki Seat z naszej oferty leasingowej są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierające bezpieczną jazdę. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie, możesz sprawdzić jak radzi sobie w miejskiej dżungli Seat Arona, który zgarnia nagrody za najlepszy design (Red Dot Design) lub Nowa Ibiza- ultrabezpieczny samochód miejski, który jest wyposażony w 6 poduszek powietrznych, aktywny tempomat i System kontroli odstępu Front Assist, system wykrywania zmęczenia i ogranicznik prędkości. Sprawdź wszystkie modele na leasing z bogatej oferty marki Seat.

Kalkulator leasingu samochodowego - dowiedz się więcej

Sprawdź nasz kalkulator leasingu samochodowego i umów się na rozmowę. Dowiesz się wszystkiego o okresie finansowania, wysokości miesięcznych rat, a także poznasz roczny limit kilometrów do wykorzystania, czyli poznasz wszystkie warunki umowy leasingowej. Ponadto uzyskasz informację o wysokości wpłaty wstępnej. Kalkulator leasingu samochodowego i kontakt z nami pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt