Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Kosztów

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

SEAT Leon ST Sportourer to auto śmiałe, dynamiczne i gotowe do jazdy, a za sprawą powiększonej przestrzeni bagażowej jest również autem rodzinnym. Komfort i przestronność są zagwarantowane niezależnie od wersji wyposażenia. SEAT Leon ST Sportourer stawia na funkcjonalność, dlatego we wnętrzu odnajdziesz podłokietniki z przodu i z tyłu, gniazdko 12 V z przodu i w bagażniku, składaną i dzieloną tylną kanapę oraz podwójną podłogę bagażnika. SEAT Leon ST Sportourer oferowany jest w nowoczesnym kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Kosztów, w którym wysokość miesięcznej raty ustalisz samodzielnie, tak by odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt