Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Kosztów

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

SEAT Leon CUPRA o mocy 300 koni mechanicznych wymaga od kierowcy dużo więcej uwagi niż zwykła wersja Leona. Samochód prowadzi się pewnie i przewidywalnie, a duża moc przekazywana za sprawą napędu 4Drive powoduje uśmiech na Twojej twarzy już od pierwszego wciśnięcia pedału przyspieszenia. By ucywilizować jazdę Leonem Cuprą, samochód wyposażony jest w asystenta jazdy w korku, system rozpoznawania znaków drogowych oraz system Front Assist. Dla zwiększenia przyczepności, Leon Cupra wyposażony jest w blokadę przedniego dyferencjału, zapewnia jednakową prędkość obu kół na osi. Wybierz SEAT-a Leona Cupra w kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Kosztów.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt