Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Kosztów

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Nowa Ibiza pozwala skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. Za pomocą systemów wspierających kierowcę, dba o Twoje bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Mnogość wariantów stylizacji wnętrza samochodu pozwoli Ci dopasować Ibizę do swojego stylu i charakteru. Wybierz jedną z trzech linii stylistycznych: Sport, Trend lub Urban Tech, by Twoja Ibiza była wyjątkowa. Dobrze zaprojektowana przestrzeń bagażowa zapobiega uszkodzeniom przewożonych w niej rzeczy. Planujesz zakupić samochód na raty? Wybierz SEAT-a Ibizę w nowoczesnym kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Kosztów i dopasuj wysokość miesięcznej raty do swoich oczekiwań.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt