Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu KLASYCZNEGO

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

SEAT Kredyt Moc Niskich Kosztów

Dynamiczny, nowoczesny, imponujący… Nic nie określi lepiej samochodu marki Seat. Kredyt samochodowy proponowany przez Seat Financial Services to szansa na przekonanie się, czym jest bezpieczeństwo i przyjemność płynąca z jazdy.

Kredyt Moc Niskich Kosztów zamiast kupna

Auto na kredyt daje Ci możliwość przesiadki do bogato wyposażonego, wygodnego wozu bez ponoszenia wysokich kosztów. Innowacyjna Ateca, niezawodny w ekstremalnych warunkach Tarraco czy zgrabny Leon to tylko niewielka część modeli dostępnych w atrakcyjnej formie finansowania. Biorąc auto na kredyt, zapewniasz sobie nie tylko maksymalny komfort, ale również bezpieczeństwo potwierdzone najbardziej rygorystycznymi testami.

Kalkulator kredytowy – finansowy doradca

Udostępniony na naszej stronie kalkulator kredytowy pomoże Ci oszacować wszystkie wydatki wiążące się z wymianą samochodu. Co ważne, to Ty ustalasz ilość rat, roczny limit kilometrów i wysokość wkładu własnego.Finansowanie w formie wygodnego kredytu spełni oczekiwania każdego kierowcy, który chce wychodzić poza schematy i w pełni samodzielnie ustalać swój budżet.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt