Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Kosztów

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Dynamiczny, nowoczesny, imponujący… Nic nie określi lepiej samochodu marki Seat. Kredyt samochodowy proponowany przez Seat Financial Services to szansa na przekonanie się, czym jest bezpieczeństwo i przyjemność płynąca z jazdy.

Kredyt Moc Niskich Kosztów zamiast kupna

Auto na kredyt daje Ci możliwość przesiadki do bogato wyposażonego, wygodnego wozu bez ponoszenia wysokich kosztów. Innowacyjna Ateca, niezawodny w ekstremalnych warunkach Tarraco czy zgrabny Leon to tylko niewielka część modeli dostępnych w atrakcyjnej formie finansowania. Biorąc auto na kredyt, zapewniasz sobie nie tylko maksymalny komfort, ale również bezpieczeństwo potwierdzone najbardziej rygorystycznymi testami.

Kalkulator kredytowy – finansowy doradca

Udostępniony na naszej stronie kalkulator kredytowy pomoże Ci oszacować wszystkie wydatki wiążące się z wymianą samochodu. Co ważne, to Ty ustalasz ilość rat, roczny limit kilometrów i wysokość wkładu własnego.Finansowanie w formie wygodnego kredytu spełni oczekiwania każdego kierowcy, który chce wychodzić poza schematy i w pełni samodzielnie ustalać swój budżet.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt