Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Rat

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 3 lub 4 lata

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

SEAT Leon 5D to najnowsza odsłona jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli SEAT-a. Nowy model został odświeżony pod względem stylistycznym, ale również technologicznym. Przednie i tylne światła zostały wykonane w technologii LED, a ciekawa grafika świateł do jazdy dziennej jest znakiem rozpoznawczym najnowszego SEAT-a Leona. We wnętrzu znajdziesz opcjonalny Media System Plus z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym współpracujący z 8 głośnikami i Bluetooth. System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY jest zawarty w wyposażeniu standardowym przy wyborze linii stylistycznej Xcellence.

Pakiet stylistyczny FR zmienia SEAT-a Leona w rasowego sportowca. Sportowe zawieszenie, dedykowane zderzaki FR z podwójną końcówką układu wydechowego, przyciemnione szyby i 17-calowe felgi nadają Leonowi 5D jeszcze więcej charakteru. Wersja FR pozwala Ci także na dopasowanie ustawień samochodu do aktualnej sytuacji na drodze lub Twoich preferencji, a to wszystko za pomocą systemu SEAT Drive Profile. SEAT Leon 5D dostępny jest w preferencyjnym kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Rat. Dopasuj wysokość miesięcznej raty do swoich oczekiwań i przenieś się w świat SEAT-a.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt