Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Rat

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 3 lub 4 lata

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Najnowsza Ibiza przywodzi na myśl jej starszego brata. To udany zabieg stylistyczny, który nadaje Ibizie dynamiki, a jednocześnie nie pozwala pomylić jej z żadnym innym autem. Szeroka gama lakierów (aż 9 kolorów) i kilka wzorów felg w rozmiarze nawet 19” pozwalają zindywidualizować SEAT-a Ibizę i nadać mu oczekiwany charakter. Jednak możliwości konfiguracyjne nie kończą się na karoserii. Możesz wybrać jeden z sześciu wzorów tapicerki tkaninowej lub jedną z trzech tapicerek ze skóry ekologicznej. Do obsługi systemów i funkcji samochodu służy 8-calowy ekran dotykowy. Pozwala on na sterowanie trybami jazdy SEAT Drive Profile, a także wyświetla obraz z kamery cofania.

SEAT Ibiza to samochód, który pozwoli Ci zrelaksować się podczas podróży. O Twoje bezpieczeństwo na drodze dbają liczne systemy, m.in. ESC – elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy, aktywny tempomat, system rozpoznawania zmęczenia oraz system awaryjnego hamowania. Poszukując samochodu na raty, SEAT Ibiza wydaje się być idealnym wyborem. Skorzystaj z oferty SEAT Kredyt Moc Niskich Rat i ciesz się nową Ibizą już dziś.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt