Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Moc Niskich Rat

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 3 lub 4 lata

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Najnowsza technologia stała się znakiem rozpoznawalnym SEAT-a. Nowy SEAT Ateca zachwyca rozwiązaniami z najwyższej półki, które nie tylko są efektowne, ale i efektywne. Wirtualny kokpit, bezprzewodowe ładowanie, bezdotykowy dostęp do bagażnika, elektrycznie sterowany hak holowniczy czy przycisk Start z funkcją Heartbeat, który pulsuje jak bicie serca – technologia otacza Cię z każdej strony. Ateca oferuje również 6 różnych trybów jazdy: Normal, Eco, Sport, Individual, Off-road oraz Snow. Z Atecą pożegnasz również mroźne poranki dzięki funkcji ogrzewania postojowego, z pomocą którego każdą podróż rozpoczniesz w ciepłym wnętrzu. SEAT Ateca jest dostępny w atrakcyjnym kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Rat.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt