Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu JAK ABONAMENT

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 3 lub 4 lata

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

SEAT Kredyt Moc Niskich Rat

Sprawdź kalkulator kredytowy Seata . W ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli. Jeden z najczęściej wybieranych aut to kompaktowy Leon, który jest dostępny w odmianach hatchback oraz ST, czyli kombi.

Jeżeli szukasz auta typowo miejskiego, które będzie zużywało niewielkie ilości paliwa i uda się nim zaparkować nawet w ciasnych zakamarkach, powinieneś zainteresować się nową Ibizą. Ciekawą propozycją dla osób poruszających się samochodem głównie w ruchu miejskim jest jeszcze mały designerski SUV do miasta - Seat Arona.

Masz rodzinę i potrzebujesz większego auta? Warto zatem przetestować jeden z SUV-ów - Ateca lub Terraco lub sprawdzić, jak sprawuje się rodzinny van Alhambra. To futurystycznie zaprojektowane auta, które nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale oferują dużo pod względem wygody i praktyczności. Są bardzo przestronne, przez co idealnie sprawdzają się zarówno na krótkich rodzinnych wypadach za miasto, jak i w długich wakacyjnych podróżach. Nie jest ważne, jak liczna jest Twoja rodzina, w ofercie Seata znajdziesz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki elastycznej ofercie Kredyt Moc Niskich Rat kredyt na Seata możesz dopasować do swoich możliwości tak, żeby cieszyć się nowym samochodem przy niewielkim obciążeniu własnego budżetu. Auto na kredyt nie musi wiązać się już z wyrzeczeniami, ponieważ warunki finansowania ustalasz samodzielnie.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt