ZMIEŃ PRODUKT FINANSOWY:

Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Porsche Performance Leasing

Opłata wstępna od 0% do 35% wartości auta

Atrakcyjne raty, dopasowane do potrzeb firmy

Umowa leasingowa na okres od 2 do 5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Porsche Macan to kompaktowy SUV, który łączy sportowy charakter wszystkich aut Porsche z praktycznością na co dzień. Masywne błotniki, charakterystyczny pas świetlny na tylnej klapie łączący tylne reflektory, duży napis PORSCHE, 4 końcówki układu wydechowego i wyjątkowa linia nadwozia, sprawiają, że od pierwszej chwili wiesz, że masz do czynienia z Porsche Macan. Przednie światła wykonane w technologii LED z czterema diodami do jazdy dziennej i tylne światła z czteropunktowymi światłami STOP są nie tylko zabiegiem designerskim, ale też jasno sygnalizują DNA Porsche. Wizualne zmiany objęły również wnętrze, w którym odnajdziesz Porsche Communication Management (PCM) z dużym, 10,9-calowym wyświetlaczem dotykowym pozwalającym na obsługę systemów samochodu.

Jako producent samochodów sportowych wiemy, jak ważne jest połączenie między kierowcą a samochodem. W Porsche Macan nie siadasz po prostu w aucie – tutaj dzięki architekturze wnętrza stajesz się jego zintegrowaną częścią. Bo w Porsche podróż to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do B. To również ciągłe doświadczanie czegoś nowego. Porsche zawsze było skupione na dostarczeniu maksymalnych osiągów. Dzięki aktywnemu systemowi czterech kół skrętnych Porsche Traction Management samochód cechuje się doskonałą przyczepnością, precyzyjnym prowadzeniem i oczekiwaną zwrotnością.

Stawiasz na komfort? Wybierz opcjonalne pneumatyczne zawieszenie Porsche Active Suspension Management, za pomocą którego dopasujesz twardość i wysokość prześwitu do aktualnie panujących warunków na drodze. Wnętrze nowego Macana sprawi, że poczujesz się szczęśliwy, a to wszystko za sprawą ekskluzywnych materiałów wykończeniowych i wysokiej jakości skóry, która swoim zapachem zapewnia doskonałą atmosferę w środki. Jeśli rozważasz leasing samochodowy, Porsche Macan może być Twoje w preferencyjnym leasingu Porsche Performance Leasing.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.