ZMIEŃ PRODUKT FINANSOWY:

Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Porsche Performance Leasing

Opłata wstępna od 0% do 35% wartości auta

Atrakcyjne raty, dopasowane do potrzeb firmy

Umowa leasingowa na okres od 2 do 5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Porsche Macan to sportowa klasyka, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań pod względem wizualnym i technologicznym. Już na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa niebanalny, wyrazisty design, który doskonale podkreśla charakter auta. Moc silnika pozwala natomiast poczuć niezwykłą radość z płynnej jazdy. Porsche Performance Leasing, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się komfortem jazdy i niskimi ratami miesięcznymi, jest już w Twoim zasięgu.

Leasing samochodowy - Porsche Macan: wydajność i sportowa elegancja

Wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej, satysfakcjonującej jazdy, znajduje się właśnie w tym modelu. Liczne udogodnienia, takie jak: 10,9-calowy ekran dotykowy w rozdzielczości full-HD, nawigacja online, spersonalizowany ekran startowy, a także niezawodna aplikacja Porsche Connect - pomogą Ci dotrzeć, gdzie tylko chcesz. Leasing samochodowy Porsche Performance Leasing jest doskonale dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Porsche Macan może służyć Ci na okres od 2 do 5 lat. W przeciągu tego czasu masz mnóstwo możliwości wymiany samochodu na nowy. Ponadto, Indywidualny Opiekun Klienta zadba o wszystkie formalności, podczas gdy Ty możesz cieszyć się niezawodnymi technologiami i systemami, dzięki którym podróż do celu stanie się czystą przyjemnością.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.