ZMIEŃ PRODUKT FINANSOWY:

Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Porsche Performance Leasing

Opłata wstępna od 0% do 35% wartości auta

Atrakcyjne raty, dopasowane do potrzeb firmy

Umowa leasingowa na okres od 2 do 5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Porsche to klasa sama w sobie. Od 1931 roku z linii produkcyjnej schodzą kolejne egzemplarze marki, ciągle zaskakujące innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze designu i technologii . Leasing Porsche to opcja dla tych, którzy pragną wypróbować jak to wyjątkowe, owiane legenda auto radzi sobie na drodze. Pokusą trudną do odparcia jest mocny, sportowy charakter auta i doskonałe dane techniczne. Skorzystaj z nowoczesnej aplikacji Porsche Connect, uwzględniającej wszystkie możliwie udogodnienia dla kierowcy. Sprawdź, czy leasing na Porsche Performance Leasing jest dla Ciebie, zapoznając się z informacjami generowanymi przez kalkulator rat leasingu.

Leasing Porsche - wybierz auto, które zachwyca

Porsche Macan charakteryzuje się aerodynamicznym kształtem i masywnymi błotnikami podkreślającymi jego sportowy charakter. Dzięki ergonomicznemu projektowi wnętrza można odczuć, że auto jest idealnie dopasowane do Twojej sylwetki. Intuicyjne rozwiązania takie jak: wielofunkcyjna kierownica i 10,9-calowy ekran dotykowy systemu Porsche Communication Management (PCM) zdecydowanie podwyższają komfort jazdy.

Nowoczesna opcja dla perfekcjonistów - Porsche Macan S

Porsche Macan S - dzięki temu modelowi możesz rozwijać prędkości do 254 km/h, cieszyć się napędem na obie osie. W tym aucie zachwyci Cię absolutnie wszystko - dynamika, design, wydajność i wyposażenie, które sprawiają, że wyczekujesz momentu, gdy w końcu wsiądziesz za kierownicę. Wybierz leasing Porsche Performance Leasing i ciesz się swoim nowym Porsche Macan S. Wypróbuj kalkulator rat leasingu i sam określ, która z opcji Cię satysfakcjonuje.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.