Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 50 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

SUV klasy premium, który nie uznaje żadnych kompromisów. Audi Q5 jest wyraziste, dynamiczne, ma mocne silniki i doskonałe zawieszenie. Charakterystyczna stylistyka dla rodziny „Q” obejmuje wyrazistą maskę silnika, płaską linię dachu i wąski pas okien. Za sprawą 4-cylindrowych silników i zaawansowanego napędu na cztery koła quattro z technologią ultra, Audi Q5 jest gotowe na niemal każde warunki na drodze. Inteligentne systemy dbają o to, by napęd quattro włączał się w sytuacjach, które tego wymagają. W momentach gdy napęd na cztery koła nie jest potrzebny, wyłącza się, pozwalając tym samym zaoszczędzić paliwo. Opcjonalne pneumatyczne zawieszenie z systemem adaptive air suspension dostosowuje siłę tłumienia zawieszenia w zależności od sytuacji, terenu, stylu jazdy kierowcy i wybranego trybu jazdy Audi drive select.

Unikalny komfort we wnętrzu zagwarantowany jest przez oświetlenie Ambiente z regulacją natężenia światła i koloru oraz system nagłaśniający Bang & Olufsen Premium Sound, złożony aż z 19 głośników. Wybierz Audi Q5 w leasingu Audi Perfect Lease i dopasuj wysokość miesięcznej raty do swoich oczekiwań.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt