Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2 lub 3 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 45 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Audi Q5 to auto pełne wyzwań. Dynamika, klasa, wygoda i nowoczesny styl to cechy, które cenią nasi klienci. Audi Q5 to dbałość o jakość w najdrobniejszym szczególe - począwszy od perfekcyjnej linii nadwozia, poprzez właściwości napędu, aż po przestronne i naszpikowane elektroniką wnętrze.Audi Q5 to synonim niezależności wspieranej innowacyjnymi systemami gwarantującymi kierowcy komfort podczas podróży.

Q5 może być Twoje!

Możesz stać się szczęśliwym posiadaczem Audi Q5 dzięki korzystnej umowie leasingowej. Jak uzyskać leasing? Po pierwsze skorzystaj z kalkulatora leasingu samochodowego, który obliczy za Ciebie preferowaną wysokość miesięcznej raty leasingowej. Następnie, spotkaj się z nami i podpisz korzystną umowę.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt