Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 50 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Audi Q2 doskonale odnajdzie się na asfaltowych drogach wielkich miast, jak i z dala od nich. Kompaktowa sylwetka najmniejszego SUV-a z oferty Audi przyciąga wzrok za sprawą wysoko umieszczonej w osłonie chłodnicy, reflektorów w kształcie klina, opadającej linii dachu oraz tylnego dyfuzora, który przypomina terenową osłonę podwozia. Audi Q2 jest tak indywidualne jak jego kierowca. Dzięki licznym pakietom wyposażenia masz wiele możliwości personalizacji wnętrza swojego samochodu. Siadając za kierownicą, masz wrażenie, że Q2 łączy ze sobą dwa światy: pierwszy – sportowy – za sprawą niskiej pozycji za kierownicą, ale zapewnia także świetną widoczność – czyli typową cechę SUV-ów.

Audi Q2 prowadzi się pewnie i dynamicznie, a to wszystko za sprawą progresywnego układu kierowniczego, napędu quattro i systemu Audi drive select. Adaptacyjne zawieszenie może pracować w czterech trybach: normal, comfort, sport i individial, pozwalając Ci na dobór odpowiedniej siły tłumienia amortyzatorów do aktualnych warunków na drodze lub Twoich indywidualnych preferencji. Skorzystaj z kalkulatora finansowego i dopasuj wysokość miesięcznej raty w produkcie Audi Perfect Lease.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt