Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2 lub 3 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 45 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Audi Nowe Q3 jest w zasięgu twoich możliwości! Przestronny i superkomfortowy SUV, który sprawdzi się zarówno w jeździe miejskiej, jak i w dalekiej podróży. W przestronnym wnętrzu dopracowano każdy szczegół - kierownicę, deskę rozdzielczą oraz pozostałe elementy, takie jak schowki i kieszenie. Cyfrowy kokpit z dotykowym ekranem dopełniają nowoczesny look auta, a systemy wsparcia kierowcy czynią je niezwykle wygodnym i przyjaznym użytkownikowi.

Audi Q3 w naszej ofercie leasingowej!

W naszym kalkulatorze leasingu samochodowego bez wychodzenia z domu obliczysz wysokość miesięcznej raty leasingowej.Sprawdź naszą korzystną ofertę leasingową i umów się z nami na spotkanie. Zaznacz preferowany dla Ciebie okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów i poznaj wysokość miesięcznej raty leasingowej. Następnie dokonaj wpłaty wstępnej i ciesz się z nowego samochodu premium.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt