Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 50 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Bezkompromisowe piękno i komfort. Najnowsza odsłona Audi A8 oferuje jakość i wykończenie, które przeniosą Cię w świat luksusu. Dynamiczna stylistyka flagowej limuzyny Audi wyznacza początek nowej ery dla marki. Zmieniona i poszerzona ochrona chłodnicy, muskularne nadwozie, nowe reflektory przednie i imponujące reflektory tylne połączone paskiem świetlnym LED emitującym homogeniczne światło nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z najnowszą odsłoną flagowej limuzyny Audi.

Audi A8 zapewnia wsparcie kierowcy

Podczas jazdy aż 41 systemów asystujących kierowcę jest w ciągłej gotowości i na bieżąco monitoruje to, co się dzieje z każdej strony samochodu. Audi A8 może zostać wyposażone w radary, kamery, skaner laserowy, a nawet system emitujący ultradźwięki. Aktywne zawieszenie dostępne w wyposażeniu opcjonalnym oparte jest na elektromechanicznym układzie amortyzacji. Zapewnia on stabilizację poprzeczną i wzdłużną pojazdu, zwiększa bierne bezpieczeństwo poprzez precyzyjny rozkład sił na wszystkie cztery koła w przypadku mocnego hamowania i skręcania. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w nowym Audi A8 jest system rozpoznający zderzenie boczne, który w pół sekundy podnosi zawieszenie nawet o 80 milimetrów, tym samym minimalizując skutki uderzenia przeniesionego na bardziej wytrzymałą strefę samochodu.

Audi A8 oferowane jest w atrakcyjnym finansowaniu Audi Perfect Lease. Możesz dopasować wysokość miesięcznej raty poprzez zmianę parametrów finansowania, takich jak wysokość opłaty wstępnej, długość trwania umowy i deklarowany, roczny limit kilometrów. Zapytaj doradcę o możliwość wliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego OC, AC i NNW w cenę raty leasingowej.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt