Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2 lub 3 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 45 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Kierowcy pokochali Audi A8 za dziesiątki inteligentnych systemów gwarantujących superkomfortowe pokonanie trasy kierowcy i pasażerom. Eleganckie i designerskie wnętrze daje poczucie luksusu. Bezpieczeństwo zapewniają nowoczesne technologie - m.in. system wsparcia kierowcy podczas jazdy i parkowania.

Korzystna oferta leasingowa daje Ci możliwość zakupu samochodu, o którym marzysz. Nasz kalkulator leasingu samochodowego pomoże Ci obliczyć miesięczną wysokość raty leasingowej. Wyznacz na stronie

preferowany przez Ciebie okres finansowania w miesiącach, wysokość opłaty wstępnej oraz roczny limit kilometrów. Spotkaj się z nami w salonie i podpisz umowę!

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt