Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2 lub 3 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 45 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Audi A6 - designerski, nowoczesny i ultrakomfortowy samochód łączący elegancję, styl i wysoki komfort jazdy - wspaniale sprawdza się zarówno na zatłoczonych ulicach aglomeracji miejskich, jak i w długiej trasie. Szybka decyzja leasingowa pozwala na ograniczenie formalności do minimum. Wartość końcowa auta jest ustalana indywidualnie.

Jak uzyskać leasing?

Po pierwsze skorzystaj z naszego kalkulatora leasingu samochodowego. Pomoże Ci ustalić miesięczną ratę leasingowej. Umów się na spotkanie i wypełnij wniosek leasingowy. Przedstaw nam dokumenty, wnieś opłatę wstępną i podpisz umowę! W kilku prostych krokach staniesz się posiadaczem wymarzonego samochodu.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt