Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2 lub 3 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 45 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Audi A5 jest samochodem sportowej klasy, który podbił serca kierowców ceniących uniwersalne i ponadczasowe połączenie estetyki wykonania, wygody i wysokich standardów bezpieczeństwa. Model charakteryzuje się eleganckim wykończeniem. Opływowa sylwetka oraz innowacyjne rozwiązania umożliwiają kierowcy spokojną i bezpieczną podróż.

Na kalkulatorze leasingu samochodowego określ oszacowaną przez siebie wysokość miesięcznej raty leasingowej poprzez zaznaczenie najlepszego dla Ciebie okresu finansowania, wysokości opłaty wstępnej oraz rocznego limitu w kilometrach. Jeśli jesteś zdecydowany - umów się z nami na rozmowę! Podczas spotkania wypełnij wniosek leasingowy, wnieś opłatę wstępną, zaprezentuj wymagane dokumenty i podpisz umowę!

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt