Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Konsumenckiego

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

Roczny przebieg od 10 do 50 tys. km

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi to marka, której modele charakteryzują się precyzją w każdym calu. Nawet najmniejszy detal został dopracowany z pieczołowitą starannością – tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Proponujemy atrakcyjne raty leasingowe, dzięki którym auto marki Audi może być Twoje. Oferta dotyczy wszystkich modeli dostępnych na naszej stronie. Jeśli decydujesz się na leasing samochodu, sprawdź miesięczną wysokość raty poprzez kalkulator leasingu. Wybierz preferowany okres finansowania. Jest dostępny w dwóch wariantach: 24 lub 36 miesięcy. Określ opłatę wstępną w skali od 0% do 30%. Nie zapomnij zaznaczyć rocznego limitu kilometrów. Następnie umów się z nami na rozmowę. Dostarcz niezbędne dokumenty, wypełnij wniosek leasingowy i wnieś opłatę wstępną. Podpisz umowę i czerp korzyści z leasingu auta.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt