Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu KLASYCZNEGO

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres leasingowania: od 2 do 5 lat

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA Leasing Moc Niskich Kosztów

Leasing Moc Niskich Kosztów to propozycja Volkswagen Financial Services dla osób prowadzących działalność. Dzięki niej kupisz wybrany samochód dla firmy z atrakcyjnym finansowaniem z ratą dopasowaną do swoich możliwości i aktualnych potrzeb.

Nowa CUPRA, której zakup nie obciąży kieszeni? To możliwe. Volkswagen Financial Services ma propozycje, które nie wymagają nawet wpłaty własnej, czyli częściowego opłacenia wartości auta. Nawet bez gotówki stać Cię na samochód. Zobacz, na jakich warunkach.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu, który ułatwi ustalenie wysokości raty. Wybierasz czas leasingu – od 3 do 4 lat – oraz wysokość opłaty wstępnej – jeśli chcesz obniżyć jeszcze bardziej swoje miesięczne opłaty za finansowanie. Możesz wpłacić do 45% wartości samochodu. Leasing Moc Niskich Kosztów nie wymaga podania limitu kilometrów.

Rozwiązanie zachęca także elastycznością, jeśli chodzi o zakończenie umowy. W zależności od tego, jak będzie radzić sobie Twoja firma, możesz zwrócić samochód do salonu i zakończyć zobowiązania lub też podpisać umowę na nowy model CUPRA. Jeśli uznasz, że obecne auto spełnia twoje oczekiwania, masz też opcję wykupienia go i zatrzymania w firmie na stałe.

Oprócz Leasingu Moc Niskich Kosztów jako przedsiębiorca możesz zdecydować się na Leasing Moc Niskich Rat. Klienci indywidualni także mają opcję leasingu. Jest to leasing konsumencki. Dla nich są także rozwiązania kredytowe.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt