Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Konsumenckiego1

Opłata wstępna od 0% do 20% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Zakup nowego samochodu nie stanowi w obecnych czasach tak dużego problemu, nawet jeśli nie masz wolnej gotówki. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z opcji finansowania dostępnych dotychczas jedynie dla przedsiębiorców. Teraz, jeśli jesteś klientem indywidualnym, któremu nie zależy na byciu właścicielem modelu CUPRA, a jedynie chcesz go użytkować przez wyznaczony przez siebie czas, zdecyduj się na leasing konsumencki.

Działa on dokładnie tak samo jak leasing dla firm. Różnica jest taka, że nie wrzucasz go w poczet kosztów firmowych. Leasing konsumencki to nawet 0% opłaty wstępnej, niskie miesięczne raty, 3 lub 4 lata jazdy wybranym samochodem i elastyczne zakończenie umowy. Zakłada ono zwrot pojazdu do dealera i wymianę na nowszy model lub wykupienie go i dalsze użytkowanie już na prawach właściciela.

Volkswagen Financial Services zadbał, by Twoja CUPRA była ubezpieczona i miała gwarancję – wszystko zawiera ustalona podczas sporządzania umowy rata finansowania. Masz pewność, że opłaty nie zmienią się przez cały czas trwania umowy, co jest ważne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo budżetu domowego. Kalkulator leasingu pozwoli ci optymalnie dobrać ratę. Możesz wnieść wpłatę własną do 20% wartości samochodu – nie jest wymagana, o czym była mowa, a jednak może wpłynąć pozytywnie na wysokość raty.

Leasing konsumencki pozwala użytkować droższe auto za mniejsze pieniądze. Aby zrobić porównanie, możesz wybrać w kalkulatorze inną opcję finansowania.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt