Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA CUPRA Leon ST w leasingu i kredycie

Szukasz samochodu, który łączy funkcje hatchbacka i sportową linię? CUPRA Leon Sportstourer spełnia te wymagania, dzięki czemu sprawdzi się i jako samochód do firmy i do użytku indywidualnego.

Firma może się zdecydować na leasing, np. Leasing Moc Niskich Rat z opłatą wstępną od 0 do 30%, na czas od 3 do 4 lat i z dwiema opcjami na koniec umowy. To oznacza, że finansowanie jest elastyczne, a Ty w chwili podpisywania umowy nie musisz decydować, co stanie się po jej zakończeniu. Jest to bardzo wygodne w przypadku prowadzenia firmy. Gdyby czasem coś się nie powiodło, masz zagwarantowany – jako jedną z opcji – zwrot swojej CUPRY Leon Sportourer do salonu i zakończenie zobowiązań.

Samochód możesz także oddać, jeśli chcesz po prostu wymienić go na model z nowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wówczas właściwie od razu podpisujesz nową umowę, ponownie wybierając dogodny leasing lub kredyt w przypadku klientów indywidualnych.

Oprócz Leasingu Moc Niskich Rat jako przedsiębiorca możesz wybrać także leasing Moc Niskich Kosztów. Leasing Konsumencki, Kredyt Moc Niskich Rat i Kredyt Moc Niskich Kosztów czekają na osoby prywatne. Czy Klient wybierze leasing czy kredyt – to znowu zależy od indywidualnych preferencji. Leasing to niejako wypożyczenie CUPRY Leon Sportourer na czas określony w umowie. Kredyt zakłada, że jest się właścicielem auta od momentu jej podpisania.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt