Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA CUPRA Leon w leasingu i kredycie

Chcesz jeździć nową CUPRĄ Leon, masz już nawet wybrany model, ale nie przywiązujesz wagi do bycia jego właścicielem. Dzięki Volkswagen Financial Services możesz użytkować swój nowy samochód, biorąc go w leasing, np. Leasing Moc Niskich Rat. Gwarantuje on to, że jeździsz nowym samochodem przez 3 lub 4 lata, a płacisz za to raz w miesiącu tę samą stałą ratę, którą ustalasz na początku. Na koniec decydujesz, czy auto wykupujesz na własność, czy oddajesz do salonu. Wówczas możesz podpisać kolejną umowę leasingu.

Martwisz się brakiem gotówki? Nie musisz, ponieważ rozwiązania finansowe, zarówno leasing, jak i kredyt oferowane przez Volkswagen Financial Services nie wymagają opłaty wstępnej. Owszem, jest możliwość jej wniesienia, co zwykle obniża miesięczną ratę za użytkowanie samochodu, ale i bez niej dostosujesz miesięczny koszt, tak by był optymalny.

CUPRA Leon to samochód, który idealnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w gospodarstwie domowym. Dlatego możesz go kupić zarówno jako właściciel firmy, jak i klient prywatny. Różnica dotyczy jedynie opcji finansowania. Dla przedsiębiorców będzie to leasing: Leasing Moc Niskich Rat lub leasing Moc Niskich Kosztów. Dla osób prywatnych Leasing Konsumencki oraz Kredyt Moc Niskich Rat czy Kredyt Moc Niskich Kosztów.

Jeśli więc jedyną przeszkodą przed zdecydowaniem się na model CUPRA Leon jest jego cena, wybierz kredyt lub leasing w jednej z opcji proponowanych przez Volkswagen Financial Services i ciesz się nowym, wysokiej jakości autem z gwarancją i pakietem serwisowym.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt