Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA CUPRA Formentor VZ5 w leasingu i kredycie

Wybierając nową CUPRĘ Formentor VZ5 z dogodnym finansowaniem w Volkswagen Financial Services, nie musisz zwracać uwagi na cenę. Na raty w Twoim finansowaniu, jakim może być kredyt lub leasing jak abonament nie spłacasz całkowitej wartości samochodu. Jest to związane z tym, że Twój samochód z każdym dniem traci na wartości. Na raty rozkładana jest więc jedynie część ceny samochodu, stąd niska niż w przypadku rozwiązań klasycznych opłata miesięczna za użytkowanie samochodu.

Leasing Moc Niskich Rat to propozycja dla właścicieli firm, którym zależy na niewysokiej racie, korzystaniu z samochodów, a niekoniecznie byciu ich właścicielami oraz na elastycznym zakończeniu umowy. Co to oznacza? To, że przy zawieraniu umowy nikt nie zapyta Cię o to, co zamierzasz zrobić ze swoją CUPRĄ Formentor VZ5 po jej zakończeniu. Dopiero pod koniec umowy wykupujesz samochód lub wymieniasz na inny z korzystnym finansowaniem.

Aby zobaczyć, jaką wysokość będzie miała Twoja rata, skorzystaj z kalkulatora leasingu.
Wybierasz czas, na jaki bierzesz leasing, wkład własny – który minimalnie może wynieść 0% wartości samochodu, a maksymalnie 30% – oraz roczny przebieg kilometrów. Parametry możesz zmieniać i porównywać ratę, aby dopasować ją idealnie do swoich potrzeb i możliwości. CUPRA Formentor VZ5 może znaleźć się w Twojej firmie lub domowym garażu – w przypadku klienta indywidualnego i np. kredytu jak abonament.

Warto zapoznać się z ofertą VW FS i jeździć nowym, reprezentatywnym samochodem z niewysoką ratą miesięczną.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt