Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA CUPRA Formentor w leasingu i kredycie

Zastanawiasz się nad samochodem do firmy? CUPRA Formentor wydaje się w sam raz. A jej cena? Teraz nie musisz patrzeć na cenę, bo masz opcje dogodnego finansowania, które oferuje Volkswagen Financial Services, m.in. korzystny leasing.

Jako osoba prowadząca własną działalność możesz wybrać Leasing Moc Niskich Rat i użytkować nowy samochód, płacąc nieduże raty dostosowane do swoich potrzeb. Aby to zrobić, wystarczy użyć prostego narzędzia, jakim jest kalkulator. Należy ustawić kilka parametrów, które mają wpływ na wysokość raty. W przypadku Leasingu Moc Niskich Rat jest to m.in. wysokość opłaty wstępnej czy roczny limit kilometrów.

A co jeśli nie dysponujesz gotówką lub masz inne plany inwestycyjne? Aby użytkować CUPRĘ Formentor, nie potrzebujesz pieniędzy. Wkład własny zaczyna się od 0%. Cały pozostały koszt rozłożony jest na stałe raty, które nie zawierają żadnych ukrytych kosztów. Warto więc rozpatrzyć leasing lub kredyt Volkswagen Financial Services.

Samodzielnie skalkulujesz ratę, tak by nie była obciążeniem dla firmowego budżetu czy w przypadku kredytu i leasingu konsumenckiego – budżetu domowego. Miesięczna opłata będzie inna dla finansowania na 36 miesięcy, inna dla finansowania na 48 miesięcy. Gdy zdecydujesz się na opłatę wstępną, to także wpłynie na jej wysokość.

Twoja CUPRA Formentor w leasingu (Leasing Konsumencki, Leasing Moc Niskich Rat, Leasing Moc Niskich Kosztów) lub na kredyt (Kredyt Moc niskich Rat, Kredyt Moc niskich Kosztów) pomoże Ci w rozwijaniu biznesu lub załatwianiu codziennych spraw.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt