Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA CUPRA Born w leasingu i kredycie

Samochody elektryczne są dzisiaj coraz bardziej popularne, choć ich cena wciąż wielu osobom wydaje się wykraczająca poza ich możliwości finansowe. Być może jest tak, jeśli planujemy zakup za gotówkę, ale dziś jest więcej możliwości dogodnego sfinansowania modelu CUPRA Born.

Leasing Moc Niskich Rat to jedna z ofert, z których skorzystać mogą właściciele firm. Biorą wtedy auto w leasing, czyli użytkują je przez określony czas, a na koniec wykupują lub oddają dealerowi. Przy tym rata jest niższa niż w klasycznych formach finansowania, a dopasujesz ją, używając kalkulatora leasingu.

Po pierwsze wybierz model CUPRA Born. Zdecyduj, jaką opłatę własną wnosisz – choć jeśli nie chcesz wydawać gotówki, możesz zaznaczyć 0%. Zaznacz okres finansowania: 36 lub 48 miesięcy. Pomyśl, ile kilometrów jesteś w stanie przejechać w tym czasie. Wszystko to wpływa na wysokość raty. Nadal jest zbyt wysoka? Może leasing na dłuższy czas zmieni ją na niższą – wszystko jest w Twoich rękach.

Klient biznesowy ma także do dyspozycji Leasing Moc Niskich Kosztów, ale są także oferty dla osób prywatnych. Tutaj do wyboru jest kredyt lub leasing KLASYCZNY, który dotąd był zarezerwowany dla przedsiębiorców.

Tak czy inaczej każdy może jeździć nową elektryczną CUPRĄ Born. Pytanie tylko, czy kupuje samochód do firmy (leasing), czy dla siebie (kredyt, leasing KLASYCZNY). Po wyborze konkretnej opcji resztę ustalasz samodzielnie, choć zawsze masz pomoc doradcy Volkswagen Financial Services.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt