Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA Leasing Moc Niskich Rat

Przydałaby Ci się w firmie nowa CUPRA, ale myślisz, że kupno samochodu jest teraz poza zasięgiem Twoich finansowych możliwości? Nic bardziej mylnego!

Volkswagen Financial Services pomyślał o przedsiębiorcach i ma dla nich oferty leasingu, m.in. Leasing Moc Niskich Rat.

Prosty kalkulator leasingu pozwoli Ci dopasować optymalną ratę. Wybierz opłatę wstępną (0-30%), okres finansowania (3-4 lat) i oszacuj roczny limit kilometrów (10-40 tys.). Te parametry pozwolą ustalić, jaką ratę zapłacisz za użytkowanie swojego samochodu w określonym czasie. Jest to bardzo korzystna propozycja, zwłaszcza że jeśli gotówkę wolisz przeznaczyć na rozwój firmy w innym zakresie – nie musisz wówczas wnosić opłaty wstępnej.

Rata jest ustalona przez Ciebie i możesz spokojnie zająć się biznesem, ponieważ nie zmieni się przez cały czas trwania umowy. Jest stała, Twój firmowy budżet bezpieczny, a w garażu stoi nowa CUPRA! Dodatkowo każdą miesięczną ratę doliczasz do swoich firmowych kosztów, podobnie jak opłatę wstępną, jeśli jednak się na nią zdecydujesz. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że pozwala płacić potem niższe raty miesięczne. To Ty decydujesz, co najbardziej opłaca się w Twoim biznesie.

Volkswagen Financial Services daje możliwość innych opcji. Możesz wybrać Leasing Moc Niskich Rat albo Leasing Moc Niskich Kosztów. Dla klientów indywidualnych jest Leasing Konsumencki, a także Kredyt Moc Niskich Kosztów i Kredyt Moc Niskich Rat. Wszystko zależy od tego, jakie masz możliwości i indywidualne potrzeby.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt