Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu KLASYCZNEGO

Wkład własny od 0% do 50% wartości auta

Niskie koszty finansowania

0% prowizji

Okres kredytowania: od 1 do 5 lat

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA Kredyt Moc Niskich Kosztów

Teraz wybrany, nowy model marki Cupra może być Twój dzięki korzystnemu finansowaniu, między innymi Kredytowi Moc Niskich Kosztów. Co sprawia, że ta propozycja warta jest zwrócenia uwagi?

Kredyt Moc Niskich Kosztów gwarantuje zakup samochodu klientom indywidualnym bez konieczności wnoszenia wkładu własnego. Nawet jeśli nie chcesz inwestować środków w zakup samochodu, bo masz inne wydatki i potrzeby, skorzystasz z oferty. Oczywiście zapłacenie do 50% wkładu pozwala Ci obniżyć ratę samochodu, co także jest kuszące. Skorzystaj z kalkulatora i zobacz, jakie masz możliwości.

W kalkulatorze łatwo obliczysz wysokość raty, która zmieni się także w zależności od czasu, na jaki planujesz podpisać umowę kredytową na swój nowy samochód. Najkrótszy okres to 12 miesięcy, a maksymalny aż 60. Dodatkowo musisz zadeklarować, ile kilometrów przejedziesz w tym czasie. Wszystko to wpływa na wysokość raty, a więc masz szansę dopasować ją idealnie do swoich aktualnych potrzeb.

Ale Kredyt Moc Niskich Kosztów to nie wszystko, co oferuje Volkswagen Financial Services. Cupra może być Twoja, jeśli zdecydujesz się na inne rozwiązania finansowe, np. Kredyt Moc Niskich Rat czy Leasing Konsumencki, a w przypadku firm Leasing Moc Niskich Rat albo Leasing Moc Niskich Kosztów. Wszystkie opcje mają swoje zalety, wszystko zależy, jakie akurat masz potrzeby i czy szukasz oferty dla klienta prywatnego, czy może samochodu dla firmy z finansowaniem dopasowanym dla przedsiębiorców.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt