Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Kredytu Jak Abonament

Wkład własny od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

Okres kredytowania: 3 lub 4 lata

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

CUPRA Kredyt Moc Niskich Rat

Auto wybrane? Czas na decyzję w sprawie jego finansowania. Volkswagen Financial Services ma wiele propozycji. Czas sprawdzić, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Przede wszystkim ustal, czy model CUPRA będziesz użytkować w gospodarstwie domowym czy w firmie (jeśli ją posiadasz). W pierwszym przypadku bank oferuje kredyty: Kredyt Moc Niskich Rat i kredyt Moc Niskich Kosztów, a także Leasing Konsumencki. Przedsiębiorcy mogą liczyć na ofertę Leasingu Moc Niskich Rat lub Leasingu Moc Niskich Kosztów.

Jak jednak wybrać najlepsze rozwiązanie? Ważna jest konfiguracja kredytu lub leasingu, czyli dopasowanie rozwiązania finansowego do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Pomoże w tym kalkulator kredytu lub leasingu. Wybierasz model i ustawiasz parametry: wysokość wkładu własnego (im większa, tym bardziej obniża ratę kredytu), czas, na jaki weźmiesz finansowanie, czyli będziesz użytkować samochód, a także podajesz liczbę potencjalnie przejechanych kilometrów.

Wszystkie parametry wpływają na Twoją miesięczną ratę, czyli opłatę za użytkowanie lub zakup samochodu CUPRA. Dzięki temu, że indywidualnie je dobierasz, możesz dostosować ją idealnie do swoich potrzeb. Szybko zorientujesz się, że na przykład wniesienie wyższej wpłaty własnej obniży miesięczną opłatę. Inaczej też będzie wyglądała rata w zależności od wybranej opcji finansowej, czyli oferty kredytowej lub leasingowej Volkswagen Financial Services. Tak czy inaczej zawsze masz narzędzie, które pomaga w wyliczeniach to kalkulator kredytu.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt