Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi e-tron Sportback to nie tylko marzenia o nowoczesnym samochodzie, to także spełnienie marzeń o mobilności elektrycznej, która jest dużym krokiem w przyszłość. Ten nowoczesny, pojemny SUV może być Twój już za 2050 zł netto miesięcznie*. Brzmi znacznie lepiej niż cena całkowita samochodu, czyli 321 600 zł brutto**.

Jaki leasing wybrać, by zapłacić tak niedużą ratę? Powyższa rata to opłata w ramach umowy Audi Perfect Lease, czyli rozwiązania finansowego dla osób prowadzących działalność. Opcja jest bardzo korzystna, ponieważ w jej przypadku nie spłacasz całkowitej wartości swojego Audi e-tron Sportback, a jedynie ustalaną na początku utratę jego wartości. Każdy samochód z każdym dniem użytkowania ma już mniejszą wartość i tutaj jest to kluczowe.

Twoja niska rata to także wynik odpowiednich ustawień w kalkulatorze leasingu. Co ważne, wymarzony samochód możesz mieć, nie mając żadnej gotówki. Opłata wstępna zaczyna się od 0%, co jest równoznaczne z tym, że nie musisz w ogóle jej wnosić. Oczywiście nawet najmniejszy, czyli 5-procentowy wkład własny obniży Twoją już i tak niską ratę – zastanów się więc, czy na pewno z niego rezygnujesz.

Na koniec umowy masz dwie opcje: wykupujesz swoje Audi e-tron Sportback i stajesz się jego właścicielem lub zwracasz do dealera i tak kończą się Twoje zobowiązania finansowe z nim związane. Możesz od razu wybrać nowy model z dogodnym finansowaniem.

* Wyliczenie na dzień 23.03.2022 r. dla Audi Perfect Lease, przy parametrach: 20% wpłaty własnej, 36 miesiącach leasingu, 10 tys. rocznego limitu kilometrów.
** Cena aktualna na dzień 23.03.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt