Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Audi Perfect Lease

Leasing auta jest coraz bardziej popularną formą nabywania nowoczesnych samochodów wśród młodych przedsiębiorców. Nasza oferta leasingowa jest bardzo korzystna, ponieważ nie zakłada prowizji leasingowych oraz ogranicza formalności do minimum. Co więcej, leasingobiorca nie musi dysponować jednorazowym dużym nakładem finansowym na zakup samochodu.

Czym charakteryzuje się leasing Audi?

Wybierz model Audi, a kalkulator leasingowy obliczy za Ciebie wysokość raty leasingowej. Z jego pomocą sam określisz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Leasing jest atrakcyjniejszy niż kredyt! W przypadku naszej oferty leasingu na samochody marki Audi opłata wstępna wynosi od 0% do 30% wartości samochodu. Oferujemy optymalne miesięczne raty oraz wybór okresu spłaty od 24 i 36 miesięcy. Spotkaj się z nami! Przyjdź do salonu, wypełnij wniosek i zaczekaj na decyzję. Następnie podpisz umowę i ciesz się nowym autem!

Leasing Audi, czyli który model mogę wybrać?

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Leasing Audi to nasz produkt skierowany do klientów zainteresowanych najwyższą jakością, nowoczesnymi systemami oraz elegancją i stylem. W naszej ofercie znajdziecie przestronny Audi Q8, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, perfekcyjne Audi Q7, Audi Q5, Audi Q3, Audi A1 Sportback, Audi A3 Sportback, Audi A3 Limuzyna, Audi A4, Audi A5, A6 , A7, A8 oraz Audi Q2.

Kalkulator leasingowy

Jeśli interesuje Cię model Audi na firmę, podczas rozmowy z naszym konsultantem zapytaj o warunki, które musisz spełnić. Jak uzyskać leasing? Na naszej stronie wybierz okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną oraz roczny limit kilometrów. Tym sposobem dowiesz się o miesięcznej racie leasingowej. Następnie odwiedzasz salon Audi, wypełniasz niezbędną dokumentację, wnosisz opłatę wstępną, podpisujesz umowę i stajesz się posiadaczem wymarzonego samochodu.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt