Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi RS e-tron GT w leasingu i kredycie

Cenę wyjściową Audi RS e-tron GT rozłożysz teraz na raty dzięki rozwiązaniom jak abonament. Dla przedsiębiorców dostępny jest Audi Perfect Lease, czyli leasing w wersji „abonamentowej”. Jego rata jest niezmienna przez cały czas trwania umowy, czyli 24, 36 lub 48 miesięcy. Do ustalenia wysokości raty potrzebujesz także dwóch dodatkowych parametrów: wysokości opłaty wstępnej i szacunkowego przebiegu auta. Wybrane parametry zaznaczasz w kalkulatorze leasingu i od razu widzisz kwotę opłaty miesięcznej za użytkowanie swojego firmowego samochodu.

Gdy zadeklarujesz wniesienie 5% wkładu własnego (który zaczyna się od 0% wartości auta), 3 lata leasingu oraz 10 tys. limitu kilometrów, zobaczysz ratę w wysokości 8212 zł netto/mies.* Każda zmiana parametrów powoduje zmianę wysokości raty. Możesz więc dopasować swoją opłatę według potrzeb. Warto dobrze przemyśleć swój wybór, gdyż miesięczna opłata nie zmieni się przez okres finansowania.

Indywidualne dopasowanie raty na Twoje Audi RS e-tron GT pozwala zawrzeć ją w firmowym budżecie, a przede wszystkim realnie go zaplanować. Leasing jak abonament zapewnia także elastyczne zakończenie umowy: zwrot samochodu lub wykup. W pierwszym przypadku finansowanie kończysz lub decydujesz się na nowy model i leasing. W drugim pozostawiasz w firmie, aby wciąż nim jeździć.

Audi RS e-tron GT w leasing jak abonament może wziąć także osoba, która nie prowadzi firmy. Przygotowaliśmy Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych.

* Wyliczenie raty i cena aktualne na dzień 27 maja 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt