Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Q4 e-tron w leasingu i kredycie

Opłata wstępna od 0%, niska rata i elastyczne zakończenie umowy? Wszystko to oferuje Volkswagen Financial Services w jednej z opcji finansowych, jaką jest Audi Perfect Lease. Jest to leasing na bardzo atrakcyjnych zasadach, dzięki któremu Audi Q4 e-tron jest w zasięgu Twojego firmowego budżetu, a jego cena już nie jest przeszkodą w jego zakupie.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu i zobacz, jak atrakcyjna może być Twoja miesięczna stała rata za użytkowanie nowego samochodu marki z klasą, o której marzy niejeden kierowca. Na przykład przy ustawieniach zakładających 5% wpłaty własnej, czyli 9920 zł, 36 miesięcy użytkowania i 10 tys. rocznego limitu km, Twoja rata za firmowe Audi Q4 e-tron wyniesie 2138 zł netto*.

Jeśli uznasz, że możesz zainwestować nieco więcej środków na początku, możesz zmienić wysokość wkładu własnego – nawet do 30%. Twoja rata automatycznie ulegnie zmniejszeniu. Oczywiście wpłynie na nią także zmiana czasu użytkowania samochodu – mogą to być 2, 3 lub maksymalnie 4 lata. Szacunkowy limit kilometrów również może ją zmienić. Co jednak ważne: raz ustalona rata, zapisana w umowie, obowiązuje przez cały czas jej trwania. A dlaczego jest konkurencyjna w porównaniu z innymi sposobami finansowania? Ponieważ ten leasing zakłada spłacanie w ratach jedynie części wartości auta, a nie pełnej jego wartości, jaką ma w dniu zakupu. A wiemy, że wartość auta z dnia na dzień jest niższa.

Koniec umowy to dwie opcje: zwracasz swoje Audi Q4 e-tron do dealera i wybierasz nowy model z finansowaniem lub decydujesz się na wykup samochodu. Możesz nadal nim jeździć lub go sprzedać.

* Wyliczenie aktualne na dzień 24 marca 2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt