Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Q4 Sportback e-tron w leasingu i kredycie

Twoja firma się rozwija, a Ty chcesz iść z postępem i wyposażyć ją w wysokiej klasy, w pełni elektryczne samochody Audi Q4 Sportback e-tron? Choć jeszcze się zastanawiasz, gdy widzisz, jaka jest ich cena… Niepotrzebnie!

Volkswagen Financial Service ma dla Ciebie propozycje leasingu. Klienci indywidualni mogą skorzystać z Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych, przedsiębiorcy wybierają Audi Perfect Lease lub Audi Classic Leasing.

Każdy przy wyborze kieruje się swoimi aktualnymi potrzebami i możliwościami. Dzięki kalkulatorowi samodzielnie obliczysz swoją ratę, a także porównasz ją z ratą innej opcji finansowej. Jeśli masz biznes i zależy Ci na jak najniższej miesięcznej racie, która nie zmieni się w trakcie finansowania, warto zainteresować się Audi Perfect Lease. Leasing ten polega na tym, że za użytkowanie wysokiej klasy Audi Q4 Sportback e-tron płacisz w miesięcznych ratach, na które jest rozłożona jedynie utrata jego wartości oszacowana w momencie wyboru finansowania.

Ta opcja finansowania to również dwie możliwości zakończenia umowy – także w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Możesz chcieć zatrzymać samochód w firmie, bo jest wystarczający, by dalej go użytkować już na prawach właściciela. Możesz także zwrócić swoje Audi Q4 Sportback e-tron do salonu i wybrać nowszy model. Dzięki Audi Perfect Lease nawet co dwa lata możesz jeździć nowym Audi!

Jeśli nadal nie wiesz, który leasing jest dla Ciebie, zawsze możesz poradzić się doradcy VW FS. On pomoże Ci także – w razie potrzeby – skonfigurować Twoją optymalną ratę.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt