Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Q3 Sportback w leasingu i kredycie

Zastanawiasz się nad zakupem do firmy wysokiej klasy nowego Audi Q3 Sportback? Nie dysponujesz jednak środkami, tak by kupić je, płacąc całość, ponieważ cena nie wydaje się być na Twoją kieszeń? Nic bardziej mylnego: ten model jest teraz na kieszeń każdego!

Dzięki możliwościom finansowania JAK ABONAMENT możesz użytkować samochód, wypożyczając go tak jakby i płacąc za to w ratach – co miesiąc tyle samo. 1500 zł netto* – tak będzie wyglądać na przykład Twoja miesięczna, stała rata przy wyborze rozwiązania finansowego, jakim jest leasing Audi Perfect Lease, gdy w kalkulatorze leasingu ustawisz następujące parametry: 5% wpłaty własnej, 36 miesięcy trwania leasingu i 10 tys. rocznego limitu kilometrów.

Jeśli możesz sobie pozwolić na większy wkład własny, rata zmienia się na niższą. Wydłużenie czasu leasingu czy zwiększenie limitu kilometrów ratę nieco zwiększa. Jeśli jednak jeździsz dużo, zastanów się, czy nie opłaci się to bardziej niż późniejsze dopłaty za przekroczenie oszacowanego przy podpisywaniu umowy limitu. Koniec umowy w rozwiązaniach JAK ABONAMENT oznacza wybór pomiędzy pozostawieniem Audi Q3 Sportback w salonie lub u siebie – według potrzeb.

Rozwiązanie to zostało przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, ale także klientach prywatnych. Ci mogą skorzystać z oferty, jaką jest leasing Audi Perfect Lease dla klientów indywidualnych. Właściciele firm, którzy wolą skorzystać z form klasycznych, mają do wyboru także Audi Classic Leasing.

* Wyliczenie aktualne na dzień 7.04.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt