Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Q3 w leasingu i kredycie

Jaka jest cena Audi Q3? Nie musisz wiedzieć! Ważne, że wiesz, jaka jest rata jego finansowania, na przykład jeśli zdecydujesz się na korzystny leasing Audi Perfect Lease. Jest to rozwiązanie proponowane przez Volkswagen Financial Services właścicielom firm. To oni często stają przed wyborem, czy kupić tańsze nowe auto, które od razu mogliby użytkować, czy czekać, aż wpadnie jakaś gotówka na zakup droższego. Dzięki finansowaniu JAK ABONAMENT mogą wybrać droższy model, nie mając nawet pieniędzy na wkład własny.

Istotnie, nie musisz mieć gotówki, aby jeździć Audi Q3, choć wydaje się to niemal niemożliwe. Skorzystaj z kalkulatora leasingu i sprawdź swoją ratę. Gdy ustawisz na przykład 5% opłaty wstępnej, trzy lata użytkowania i 10 tys. km przebiegu rocznego, Twoja rata miesięczna wyniesie 1422 zł netto/mies*. Jeśli wpłatę własną zwiększysz do 15% wartości auta, ratę obniżysz do 1070 zł netto/mies*. Tak właśnie to działa, by konsument mógł mieć realny wpływ na wysokość swoich miesięcznych opłat, które są stałe podczas trwania umowy.

Elastyczne i wygodne jest także zakończenie umowy. Nie martw się, jeśli w chwili jej zawierania nie wiesz, jak ją zakończyć. Zadecydujesz o tym znacznie później. Gdy Twoje finansowanie dobiegnie końca, będziesz mieć dwie opcje: zwrot swojego Audi Q3 do salonu lub wykupienie go.

Ale nie tylko przedsiębiorcy mogą skorzystać dzięki atrakcyjnym sposobom finansowania. Dla osób nieprowadzących działalności VW FS przygotował leasing Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych.

* Wyliczenia rat aktualne na dzień 6.04.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt