Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi Q2 w leasingu i kredycie

Audi Q2 jasno pokazuje, jak w przyszłości będzie wyglądała podróż. Nowoczesne usługi, asystenci jazdy, hotspot WLAN i wbudowana na stałe karta SIM przenoszą sposób podróżowania na inny poziom. Progresywny układ kierowniczy zapewnia doskonałą zwrotność i precyzję kierowania w ciasnych zakrętach. Opcjonalny napęd na wszystkie koła Quattro gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę i trakcję. Za oświetlenie drogi przed Tobą odpowiedzialne są standardowe halogenowe reflektory przednie, które na życzenie możesz zamienić w reflektory wykonane w technologii LED, które emitują światło o barwie zbliżonej do światła dziennego. O Twoje bezpieczeństwo na drodze dbają wszechstronne systemy asystujące kierowcę. Wśród nich wyróżnić można Audi pre sense front, który w razie potrzeby całkowicie wyhamuje pojazd.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem samochodu w leasingu, skorzystaj z kalkulatora finansowego, za pomocą którego łatwo dopasujesz wysokość miesięcznej raty. Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych to doskonały sposób na zakup swojego nowego Audi przy rozłożeniu inwestycji na wygodne miesięczne raty.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt